اسکان موقت در آپارتمان مبله در صورت نیاز

بازدید و مشاوره
_

اسکان موقت در آپارتمان مبله در صورت نیاز

یک خانه مبله همان‌طور که از نامش پیداست، خانه‌ای با امکانات کامل است. چنین خانه‌ای می‌تواند یک آپارتمان یا سوئیت با کلیه خدمات رفاهی باشد و با ویلاهای اجاره‌ای تفاوت دارد. 

این خانه‌ها در مجتمع‌های مسکونی در نقاط مختلف شهر قرار دارند و شما می‌توانید متناسب با نزدیکی به محل کار، دانشگاه، مراکز تفریحی یا بازار، هر یک از آن‌ها را انتخاب کنید. آپارتمان‌های مبله متراژ و ابعاد متفاوتی دارند؛ اما چیزی که در همه آن‌ها مشترک است، وجود یک یا چند اتاق، سرویس بهداشتی و حمام، آشپزخانه با امکانات کامل، مبل و میز است. بسته به امکانات خانه مبله، ممکن است در همه اتاق‌ها یا برخی از آن‌ها تختخواب هم وجود داشته باشد.

داشتن سرویس بهداشتی فرنگی، آسانسور و پارکینگ هم از نکاتی است که در هنگام اجاره این خانه‌ها باید مورد توجه قرار گیرد. اگر وجود این موارد برای شما ضروری است، لازم است پیش از رزرو حتماً از آن مطمئن شوید.

مهم‌ترین ویژگی خانه‌های مبله، احساس استقلال در آن‌ها است و شما در این خانه‌ها می‌توانید مثل خانه خودتان راحت باشید. اگرچه این خانه‌ها ممکن است از نظر ابعاد و اندازه، تعداد اتاق‌ها و امکانات و خدمات رفاهی با هم متفاوت باشند، اما چند ویژگی مشترک دارند:

  • خانه‌های مبله از یک سالن پذیرایی، یک یا چند اتاق خواب، سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه تشکیل شده‌اند
  • در خانه‌های مبله، یخچال، اجاق گاز و مقداری ظرف برای آشپزی، سرو و نگهداری غذا وجود دارد
  • این خانه‌ها دارای حداقل یک دست مبل و میز و صندلی هستند
  • خانه‌های مبله دارای تختخواب در یک یا همه اتاق‌ها هستند. اما برخی از آن‌ها ممکن است چند دست رختخواب هم برای همراهان بیش‌تر داشته باشند
  • خانه‌های مبله اغلب دارای فرش یا موکت هستند
  • تلویزیون در بیش‌تر خانه‌های مبله قرار دارد
  • دسترسی به اینترنت پرسرعت از طریق وای فای برای شما فراهم است

 

ما کنار شما هستیم تا برای بازسازی و ساخت خانه دلخواهتان لحظه ای دچار مشکل نشوید فقط کافیست فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

 

فرم ارسال درخواست
_

فرم ارسال درخواست

مشخصات فردی


مشخصات ساختمان