_

مراحل بازدید و مشاوره

 

ما در تمام مراحل کنار شما هستیم

 

مراحل بازدید و مشاوره :

۱- بررسی و برآورد صحت وضعیت ساختمان: مهندسین متخصص ما در بخش های مختلف با مطالعه و بررسی ساختار و وضعیت فعلی ساختمان، نقاط ضعف و قوت آن را شناسایی و به شما پیشنهادهایی برای بهبود و تقویت ساختمان ارائه می‌نمایند .

بررسی و امکان سنجی تقویت سازه و بهبود مقاومت سازه ای ساختمان که موجب افزایش امنیت و احساس آرامش شما میشود .

بررسی و اصلاح سیستم های تاسیساتی از جمله سیستم های سرمایش و گرمایش , هوشمند سازی سیستم های کنترلی و بهینه سازی مصرف انرژی , رفع پوسیدگی های احتمالی و تعویض سیستم های فرسوده

تغییر پلان داخلی ساختمان براساس نیاز شما که موجب تغییر در کاربری فضاهای موجود و استفاده بهینه از فضاهای پرت گردیده و متعاقبا افزایش رضایتمندی مشتریان را بدنبال خواهد داشت

 

در این مرحله هدف اصلی ایجاد حس امنیت و بهینه سازی مصرف انرژی میباشد

۲- بررسی نیازها و اهداف : در این مرحله، مشاور با شنیدن نیازها , اهداف و سلیقه شما، پیشنهاد و راه کارهای مناسب خود را برای بازسازی ساختمان مطرح می‌کند.

در این مرحله هدف اصلی ایجاد حس آرامش و حس خوب زندگی در فضایی متفاوت برای شماست

۳- ارائه راهکارهای فنی : در این مرحله، ما با توجه به نوع و اندازه ساختمان، بهترین راهکارهای فنی که تلفیقی از سلیقه و انتظار شما و اصول معماری داخلی میباشد را به همراه با کیفیت ترین متریال مورد استفاده به شما پیشنهاد میدهیم .

در این مرحله هدف اصلی ارائه بهترین راهکارهای مهندسی و جلب رضایت شما میباشد .

۴- برآورد هزینه ها : در این بخش، مشاور با محاسبه هزینه های لازم برای اجرای پروژه، به شما پیشنهادهایی برای مدیریت هزینه ها می‌دهد.

مدیریت و کاهش هزینه های اجرایی

۵- برنامه ریزی و مدیریت پروژه : در این بخش، مشاور با توجه به نیازها و اهداف شما، یک برنامه ریزی و جدول زمانی برای بازسازی ساختمان تهیه می‌کند و پروژه را مدیریت می‌کند.

به طور کلی، با مشاوره و بازدید از ساختمان، می‌توانید بازسازی ساختمان را به بهترین نحو انجام دهید و هزینه های ناشی از خطاهای احتمالی را به حداقل برسانید.

_

فرم ارسال درخواست

مشخصات فردی


مشخصات ساختمان