_

 سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، با ما در تماس باشید ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات مربوط به شروع کار

ما برای شروع کار باید چه کارهایی بکنیم؟

شما برای شروع عملیات بازسازی فقط کافیست با یکی از روش های ذیل با ما ارتباط برقرار نمایید : - تکمیل و ارسال فرم درخواست درون سایت - تماس تلفنی - مراجعه حضوری (انجام کلیه مراحل بعد از اعلام درخواست بعهده ما میباشد )

هزینه و شرایط بازدید و مشاوره چگونه است؟

پس از ارسال فرم درخواست از جانب شما , ما در اسرع وقت هماهنگی لازم جهت بازدید و مشاوره را با شما انجام میدهیم و برای این کار هیچ هزینه ای بعهده شما دریافت نمیکنیم . هدف ما ایجاد حس آرامش برای انجام بازسازی بدون دردسر میباشد .

آیا انجام بازسازی هم نیاز به اخذ مجوز از شهرداری دارد ؟

بله , بمنظور آسایش و راحتی شما کلیه پیگیری های مربوط به اخذ مجوز و تاییده های لازم توسط این شرکت انجام خواهد شد

هزینه بازسازی منزل چگونه محاسبه می شود؟

هزینه انجام بازسازی باتوجه به میزان تغییرات , متریال مورد استفاده , سلیقه و بودجه شما متغیر میباشد

سوالات مربوط به خدمات مهندسی 

نحوه ارئه خدمات مهندسی شما چگونه است؟

مهندسی کلیه امور بعهده ماست و شما اصلا نگران این موضوع نباشید و تیم مهندسی ما از ابتدا تا انتهای کار در کنار شما هستند و تمام نیاز های شما را براورده میکنند . مراحل ارائه خدمات مهندسی : 1) بازدید و مشاوره 2)طراحی پلان و دکوراسیون داخلی 3) ارائه طرح 3 بعدی برای سهولت در تصمیم گیری شما 4)انتخاب و تهیه بهترین متریال مورد نیاز

نحوه طراحی و ارائه طرح پیشنهادی چگونه است؟

ابتدا محل پروژه توسط کارشناسان این شرکت بازدید می شود و بعد از اندازه گیری و برداشت اولیه ارائه طرح اتوکدی و سه بعدی و زمانی که توسط کارفرما تایید شد طرح نهایی ارئه می شود

مدت زمان طراحی و ارائه مدل سه بعدی چقدر است؟

بر حسب نوع پروژه و مطالعات محیطی و سازه ای بین 10 تا 15 روز کاری زمان می برد

آیا امکان تغییر مدل طراحی شده وجود دارد؟

بله , ماطرح اولیه را براساس نظر و سلیقه شما و رعایت اصول معماری به شما ارائه میدهیم و شما میتوانید سایر تغییرات و موارد پیشنهادی خودتان را در 2 مرحله اعمال نمایید .

از واقعیت مجازی چه استفاده ای در انجام طراحی و بازسازی می کنید؟

پس از تکمیل طراحی 3 بعدی دکوراسیون داخلی , بمنظور درک بیشتر و سهولت در تصمیم گیری برای شما , با استفاده از تکنولوژی دستگاه واقعیت مجازی (Virtual Reality) شما میتوانید در فضای داخلی طراحی شده منزل خودتان قدم بردارید و تمام فضاها و نحوه کاربری و متریال مورد استاده درآن را مورد بررسی قرار بدهید . با این روش شما به راحتی میتوانید تصمیم گیری نمایید . هدف ما برای انتخاب این روش , سهولت در تصمیم گیری و کاهش هزینه های اجرایی میباشد .

سوالات مربوط به خدمات رفاهی

شرایط و نحوه جابه جایی اسباب و لوازم منزل چگونه است؟

تمامی لوازم منزل با حضور مالک صورتجلسه و تحویل نماینده شرکت میگردد و از اینجا به بعد مسئولیت حفظ و نگهداری وسایل بعهده این شرکت میباشد . ما با بکارگیری نیروهای متخصص اقدام به جمع آوری وسایل و بسته بندی آنها نموده و سپس کلیه وسایل به انبار شرکت انتقال داده میشود

شرایط و خدمات شما در خصوص اسکان موقت و جا به جایی لوازم منزل چیست؟

شرکت مهندسی بهسازان مهرنگار برای در نظر گرفتن رفاه کارفرمایان محترم محل سکونت در مناطق ملک شما به صورت مبله تا زمان تحویل ملکتان در اختیارتان قرار می دهد

منظور شما از جا به جایی اسباب منزل چیست؟

منظور از جابجایی اسباب و وسایل منزل جمع آوری , بست بندی و انتقال لوازم منزل شما به مکان موقت مورد نظر شما بوده و در صورت نداشتن مکان موقت, کلیه لوازم به انبار شرکت ما انتقال داده میشود .

هزینه اسباب کشی به عهده کیست؟

هزینه جابجایی و انتقال وسایل بخشی از هزینه های اجرایی محسوب میشود و بعهده مشتریان میباشد

آیا شما خدمات اسباب کشی منزل بصورت جداگانه هم دارید؟

خیر - خدمات حرفه ای اسباب کشی شامل جمع آوری , بسته بندی , انتقال به انبار شرکت جهت انجام بازسازی , انتقال مجدد پس از انجام عملیات بازسازی و چیدمان منزل فقط برای ایجاد حس آرامش و دوری از استرس ها و سختی های جمع آوری وسایل فقط برای افرای که با انعقاد قرارداد تصمیم به انجام بازسازی داردن ارائه میگردد .

برای جلوگیری از ایجاد سر و صدا و مزاحمت برای همسایه ها و نظافت مشاعات در حین بازسازی چه تدابیری اندیشیدید؟

ایجاد آرامش وجلب رضایت همسایه ها یکی از مهمترین رسالت های ماست.برای این منظور موارد ذیل در دستور کار ما میباشد : 1)انجام کلیه عملیات تخریب احتمالی در ساعات میانی روز 2) بسته بندی و انتقال کلیه نخاله های ساختمانی بصورت روزانه با استفاده از نیروهای مجرب 3) ایجاد کاور در کل مسیر تردد نیروی های اجرایی در مشاعات 4) اجرای پارتیشن های جداکننده برای مهار کردن گرد و خاک 5) انتقال وسایل سنگین و حجیم از راه پله و عدم استفاده از آسانسر 6) نظافت روزانه مشاعات 7) اصلاح آسیب های احتمالی در هنگام تردد نیروهای اجرایی و ...

ایا در هنگام بازسازی میشه توی منزل سکونت داشت ؟

خیر در هنگام بازسازی امکان سکونت وجود ندارد و کلیه اسباب و وسایل با دقت کامل جمع آوری و بسته بندی گردد و در صورت انجام بازسازی کامل , وسایل منزل نیز باید به مکان دیگری انتقال داده شود . در این راستا ما برای راحتی شما یک آپارتمان مبله در ایام بازسازی در اختیار شما قرار خواهیم داد و وسایل شما نیز به انبار شرکت انتقال داده میشود .

منظور از اسکان موقت چیست ؟

ما برای آسایش و رفاه حال شما در ایام بازسازی و در صورت نداشتن مکان مناسب برای اسکان موقت , یک آپارتمان مبله را در اختیار شما قرار خواهیم داد .

سوالات مربوط به گالری متریال و زمانبندی

منزل ما نیاز به بازسازی دارد و واقعا حوصله دردسر و گرفتاری های این کار را نداریم , آیا امکان بازسازی بدون دردسر نیز وجود دارد؟

هدف اصلی ما انجام یک بازسازی بدون ایجاد هرگونه دردسر و سختی برای شماست . ما به همه جوانب کار فکرکردیم و مسئولیت تمامی کارها را بعهده میگیریم , شما فقط اراده کنید و بعد به زندگی شخصی خودتان ادامه دهید

بدلیل مشغله های کاری ما اصلا زمان حضور در بازار برای انتخاب انتخاب وسایل آشپزخانه و شیرآلات و سایر متریال مورد نیاز رو نداریم , راه کار شما برای حل این شکل چیست؟

انتخاب و تهیه کلیه متریال مناسب و مورد نیاز شما بعهده ماست . شما در این خصوص لازم نیست کاری بکنید . ما برای آسایش شما بهترین و مناسب ترین متریال خارجی و داخلی را در منو گالری متریال سایت جمع آوری کرده ایم . شما حتی میتوانید جهت استعلام قیمت با مراجعه به گالری متریال مستمقیما با واردکنندگان و تولیدکنندگان محصولات مختلف تماس برقرار نمایید . ایجاد حس اعتماد بزرگترین دستاورد ما در این مرحله میباشد

من دوست دارم بازسازی کنم ولی به دلیل مشغله های کاری نمیتونم برای پیگیری کارهای بازسازی زمان بزارم شما در این شرایط چه کارهایی میتوانید انجام دهید؟

شما نیاز نیست هیچ زمانی برای این کار بزارید , مهندسین متخصص ما در زمینه های مشاوره , طراحی , بازرگانی و خرید متریال , جمع آوری و اسباب کشی و حتی اسکان موقت در ایام بازسازی , بهترین خدمات را به شما ارائه میدهند . هدف ما تامین آسایش , آرامش و رضایت شماست

انجام عملیات بازسازی یک منزل مسکونی چقدر طول میکشه ؟

ما پس از تایید طراحی توسط شما , متناسب با نوع و شرایط کار اقدام به ارائه برنامه زمانبندی در کوتاه ترین زمان ممکن مینماییم و با تلاش شبانه روزی کلیه فعالیت های مورد نیاز دقیقا طبق برنامه ارائه شده انجام و تحویل خواهد شد .